Noobs in Action Counter-Strike Klan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Noobs in Action Counter-Strike Klan

Sajt counter-strike klana Noobs in Action
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kako napraviti vas logo na CS-u

Ići dole 
AutorPoruka
Pe-Pee!




Broj poruka : 53
Datum upisa : 22.11.2008

Kako napraviti vas logo na CS-u Empty
PočaljiNaslov: Kako napraviti vas logo na CS-u   Kako napraviti vas logo na CS-u I_icon_minitimeČet Nov 27, 2008 3:40 pm

Prvo skinite ovaj program pomocu koga cete praviti logo:

http://files.filefront.com/HL+Logo+Creator+10/;14317;/fileinfo.html

Zatim odaberite sliku koju zelite da stavite za vas logo, bilo da je nadjete na netu...ili da ste je vi napravili preko photoshopa.

Instalirate HL Logo creator i pri pokretanju programa on ce vam traziti da locirate hl.exe fajl.On se nalazi u Valve folderu.Zatim kada ste otvorili interface...cekirajte vase opcije ovako :



Znaci stavite save to desktop i chekirajte counter strike.
Sada kliknete na open i nadjete na vasem racunaru sliku koju zelite da koristite za logo.Ja sam izabrao ovu za ovaj tutorijal:



Odmah ispod slike imate taster autosize, kliknite na njega i program ce vam podesiti sliku da odgovara dimenzijama u cs-u.Sada gore kliknite make wad taster, i dobicete fajl pldecal.wad na desktopu.Preimenujte ga u tempdecal.wad i prekopirajte u Valve/cstrike folder.Da bi ostali mogli da vide vas logo u komandama kucajte :

cl_allowdownload 1 i cl_allowupload 1

Veoma Vazno :

Kada u CS-u dirate opcije i idete na ok logo se automatski brise i vraca na novi, tako da cim promenite nick morate opet da prekopirate tempdecal.wad, tj. ako ga menjate iz opcija a ne iz konzole.Zato sacuvajte ovaj tempdecal.wad file da u buduce ne biste morali da stalno pravite isti logo zbog menjanja opcija.

Evo kako je to ispalo kod mene :



Malo se losije vidi zato sto sam smanjio kvalitet slike kada sam je uploadovao na internet ali to vam je princip, i slike su stvarno dobre u igri.

Srecno !
Nazad na vrh Ići dole
 
Kako napraviti vas logo na CS-u
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Tutorial: Kako napraviti svoj TAG.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Noobs in Action Counter-Strike Klan :: Counter-Strike Loodorija :: Tutorials-
Skoči na: