Noobs in Action Counter-Strike Klan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Noobs in Action Counter-Strike Klan

Sajt counter-strike klana Noobs in Action
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Najbolji FragMovie koji sam ikada video...

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Pe-Pee!




Broj poruka : 53
Datum upisa : 22.11.2008

Najbolji FragMovie koji sam ikada video... Empty
PočaljiNaslov: Najbolji FragMovie koji sam ikada video...   Najbolji FragMovie koji sam ikada video... I_icon_minitimeSub Nov 22, 2008 8:05 pm

Nazad na vrh Ići dole
*BloodStrike*




Broj poruka : 5
Datum upisa : 22.11.2008

Najbolji FragMovie koji sam ikada video... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji FragMovie koji sam ikada video...   Najbolji FragMovie koji sam ikada video... I_icon_minitimeNed Nov 23, 2008 3:47 am

brate ??? pa ti verujes u ovo.... znachi AIM i mozda wh .... nemaju ljudi toliki CIM to samo aim moze da odradi....
te snimke nista ne verujem samo kad je SK , mTw 3D i ostali profesionalni igraci
ovo ostalo je sve aim ili namesteno npr : gari snima film i sad lupam u igraoni ovi stanu tako 1 i za 2
da bi ih ovaj awp-om ubio iz 1 metka i tako to Very Happy

ali je lep snimak Razz
Nazad na vrh Ići dole
Pi0tr3k




Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.11.2008

Najbolji FragMovie koji sam ikada video... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji FragMovie koji sam ikada video...   Najbolji FragMovie koji sam ikada video... I_icon_minitimeNed Nov 23, 2008 4:39 am

*BloodStrike* ::
brate ??? pa ti verujes u ovo.... znachi AIM i mozda wh .... nemaju ljudi toliki CIM to samo aim moze da odradi....
te snimke nista ne verujem samo kad je SK , mTw 3D i ostali profesionalni igraci
ovo ostalo je sve aim ili namesteno npr : gari snima film i sad lupam u igraoni ovi stanu tako 1 i za 2
da bi ih ovaj awp-om ubio iz 1 metka i tako to Very Happy

ali je lep snimak Razz
samo cu reci e moj sine vidi se da si juce poceo da igras cs POJMA NEMAS... brate kakav crni aim vidi se da likovi dugo igraju a to ce provaliti svaka budala reci mi samo situaciju gde si ti uocio aim!? znaci ni u jednom fragu se ne vidi jebeni aim...
@tema nije nesto editovan a ni snimljen ali odlicni fragovi...
Nazad na vrh Ići dole
Pe-Pee!




Broj poruka : 53
Datum upisa : 22.11.2008

Najbolji FragMovie koji sam ikada video... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji FragMovie koji sam ikada video...   Najbolji FragMovie koji sam ikada video... I_icon_minitimeNed Nov 23, 2008 1:27 pm

omg,fragovi EXTRA, ali i efekti, snimak,kamere to je extra...
Nazad na vrh Ići dole
Meth0d
Admin
Meth0d


Broj poruka : 39
Datum upisa : 22.11.2008
Godina : 30
Lokacija : Srbija, Kragujevac

Najbolji FragMovie koji sam ikada video... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji FragMovie koji sam ikada video...   Najbolji FragMovie koji sam ikada video... I_icon_minitimeNed Nov 23, 2008 4:55 pm

Snimak je extra samo ne pripada ovom delu foruma... Treba u YouTube HQ a ovde linkovi za HighQuality skidanje... pirat pirat pirat
Nazad na vrh Ići dole
http://www.noobs-in-action.co.nr
Xhizors

Xhizors


Broj poruka : 3
Datum upisa : 22.11.2008
Godina : 30
Lokacija : Kragujevac

Najbolji FragMovie koji sam ikada video... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji FragMovie koji sam ikada video...   Najbolji FragMovie koji sam ikada video... I_icon_minitimeNed Nov 23, 2008 5:58 pm

ovo je dobar frag movie....
prvo:
nema wh onaj koji nekog ubije proveravajuci stekk....pro igraci znaju gde treba da pucaju...
drugo:
kad onako gadjaju i slazu sa awp bez zooma onda nemaju aim...
moze sve ovo da se namesti ali.....99% je tacno i bez chita afro afro afro
lol! lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
*BloodStrike*




Broj poruka : 5
Datum upisa : 22.11.2008

Najbolji FragMovie koji sam ikada video... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji FragMovie koji sam ikada video...   Najbolji FragMovie koji sam ikada video... I_icon_minitimeNed Nov 23, 2008 8:04 pm

Pi0tr3k ::
*BloodStrike* ::
brate ??? pa ti verujes u ovo.... znachi AIM i mozda wh .... nemaju ljudi toliki CIM to samo aim moze da odradi....
te snimke nista ne verujem samo kad je SK , mTw 3D i ostali profesionalni igraci
ovo ostalo je sve aim ili namesteno npr : gari snima film i sad lupam u igraoni ovi stanu tako 1 i za 2
da bi ih ovaj awp-om ubio iz 1 metka i tako to Very Happy

ali je lep snimak Razz
samo cu reci e moj sine vidi se da si juce poceo da igras cs POJMA NEMAS... brate kakav crni aim vidi se da likovi dugo igraju a to ce provaliti svaka budala reci mi samo situaciju gde si ti uocio aim!? znaci ni u jednom fragu se ne vidi jebeni aim...
@tema nije nesto editovan a ni snimljen ali odlicni fragovi...
cuj ti njega....
hahah brate ajd uzmi lopatu da se ubijesh.... pojma nemas !!! nemora aim DA STE TRESE NISAN ONAKO NEGO JEDNOSTAVNO ON PUCA MALO PORED NJEGA A ONO IDE U GLAVU BOTINO ZARDJALA
POJMA SA POJMOM NEMAS IDI NA DRUGE FORUME PA VIDI TAKO NEKE SNIMKE PA CES VIDETI STA PISU ...........
Nazad na vrh Ići dole
*BloodStrike*




Broj poruka : 5
Datum upisa : 22.11.2008

Najbolji FragMovie koji sam ikada video... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji FragMovie koji sam ikada video...   Najbolji FragMovie koji sam ikada video... I_icon_minitimeNed Nov 23, 2008 8:06 pm

Pe-Pee! ::
omg,fragovi EXTRA, ali i efekti, snimak,kamere to je extra...
pa dobro jeste to sve lepo ali ne istinito !!!
Nazad na vrh Ići dole
Pe-Pee!




Broj poruka : 53
Datum upisa : 22.11.2008

Najbolji FragMovie koji sam ikada video... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji FragMovie koji sam ikada video...   Najbolji FragMovie koji sam ikada video... I_icon_minitimePon Nov 24, 2008 1:14 am

pa... sta znam.. fragmovie na mestu... Nebitno je dal je chit ili real...
Nazad na vrh Ići dole
Meth0d
Admin
Meth0d


Broj poruka : 39
Datum upisa : 22.11.2008
Godina : 30
Lokacija : Srbija, Kragujevac

Najbolji FragMovie koji sam ikada video... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji FragMovie koji sam ikada video...   Najbolji FragMovie koji sam ikada video... I_icon_minitimePon Nov 24, 2008 1:40 am

Xhizors ::
ovo je dobar frag movie....
prvo:
nema wh onaj koji nekog ubije proveravajuci stekk....pro igraci znaju gde treba da pucaju...
drugo:
kad onako gadjaju i slazu sa awp bez zooma onda nemaju aim...
moze sve ovo da se namesti ali.....99% je tacno i bez chita afro afro afro
lol! lol! lol! lol! lol!

Xhizors post'o pro xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.noobs-in-action.co.nr
Sponsored content





Najbolji FragMovie koji sam ikada video... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji FragMovie koji sam ikada video...   Najbolji FragMovie koji sam ikada video... I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Najbolji FragMovie koji sam ikada video...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Noobs in Action FRAGMOVIE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Noobs in Action Counter-Strike Klan :: Ostalo :: Youtube HeadQuarters-
Skoči na: