Noobs in Action Counter-Strike Klan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Noobs in Action Counter-Strike Klan

Sajt counter-strike klana Noobs in Action
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Meth0d <3 Kayu(Mlogo)

Ići dole 
AutorPoruka
Meth0d
Admin
Meth0d


Broj poruka : 39
Datum upisa : 22.11.2008
Godina : 30
Lokacija : Srbija, Kragujevac

Meth0d <3 Kayu(Mlogo) Empty
PočaljiNaslov: Meth0d <3 Kayu(Mlogo)   Meth0d <3 Kayu(Mlogo) I_icon_minitimeSub Nov 22, 2008 2:09 pm

Shta retji... Mali dechko u usponu... Wolim sve shto wole mladi... Ono... Sex, Droga i Rokenrol. Dobro, palim vas za rokenrol ali ajd'... Oblachim se kako mi se tjefne i sad sam kao lood, a? Omiljeno zhensko ime mi je Piroshka, ako ne znate ko je to vi ste glupi i molim vas nemojte me addovati. Piroshka is my idol! Sta jos da kazem.. Bitju veliki kuvar jednog dana, kao onaj mali americki gay... Valjda se zove Dzejmi neshto... Shalim se, bitju ili World-Known DJ ili World-Known Jebach ili World-Known Rapper... Kada postenem famous naplatjivatju autograme po neshto manjoj ceni mojim space ortacima i ortakinjama tako da vam predlazem da saznate ko je Piroshka i addujete me... Nisam nash toliki skot.. Pre sam slobodan dechko prijatnog izgleda i srednjeg statusa iz KG-a zainteresovan da upozna istu takvu devojku za druzenje i sms... Gay stop!!! Mwahahaha... L(0_o)L... Palma, Koshava i slichno rules... Grand zika = ubistvo, osim posle 10 chasha viskija kada ti postane svejedno gde si i sta slushas... Onda se peva Seka... Sad ozbiljno, volim da izlazim, da se zezam, leshim od alkohola, glumim looilo, pravim matrice sa ortakom Dzonijem, igram, itd.. Jednom rechju gubim se.. I uzhivam u zivotu.. Eto tako... Ko me zna, zna da serem, a ko me ne zna, saznace posle nekih 5 min dopisivanja samnom jer sam ja jedna XXL smorina koja zna samo da igra CS i Guitar Hero po ceo dan i da predje Dragonforce na expert 100%(https://www.youtube.com/watch?v=wp9Ha1J-NXs) Ako umrem, dobijate pozivnicu za sa'ranu, bice loodilo, a kao shto bi moj ortak Dzoni rekao, na mojoj sahrani se slusa turbo folk! tbctbctbctbctbctbctbct... Adresu mozete poslati messageom da vam ne bi neko dosao na gajbu i roknuo vas... Kada mi poshaljete kutjnu adresu, poslatju vam Michael Jackson-a... Mwaaahahahahahahaah... A sada mrsh...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.noobs-in-action.co.nr
 
Meth0d <3 Kayu(Mlogo)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ^n!a^Meth0d <3 Kayu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Noobs in Action Counter-Strike Klan :: Ostalo :: Predstavite se...-
Skoči na: